Muse Dual Alarm Clock Radio | M-17 LG | Alarm function | AUX in
- TootjadMuse
- Mudel: M-17 LG
- Saadavus: 5
-
27€
Muse Dual Alarm Clock Radio | M-17 LG | Alarm function | AUX in
| All | |
| Alarmifunktsioon | Yes |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 124.00 mm |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Korduse funktsioon | Yes |
| Net weight | 0.40 kg |
| Netiraadio | Digital Tuning FM/MW PLL Radio with 6 preset stations (3 FM + 3 MW) |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1161 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 48.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Dual Alarm Clock Radio |
| Producer product name | M-17 LG |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









